Elżbieta i Włodzimierz mają dwoje dzieci: Annę i Kamila. Oboje mówią, że nie mogą żyć bez siebie. To pokazuje ich głęboką relację i wsparcie.
Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz tworzą jedną z niewielu par w polskim exhibit-biznesie, która jest ze sobą od pół wieku. "Mam wrażenie, że przez lata z dwóch roślin zespoliliśmy się z Włodkiem w jedno drzewo" – mówiła w jednym z wywiadów aktorka.
Anna Maria Korcz żyje zgodnie z wartościami rodziny. Jej matka to Elżbieta Starostecka, a ojciec Włodzimierz Korcz. W domu uczyła się wielu rzeczy, które kształtowały jej przyszłość.
Aktorka spełniała się również na szklanym ekranie. Debiutowała rolą w filmie „Koniec naszego świata” Wandy Jakubowskiej, w 1964 roku.
"Zajrzałam do męża, gdy brał prysznic. Od razu zrozumiałam, że to koniec mojego małżeństwa"
Elżbieta Starostecka ostatnią większą rolę zagrała w serialu TVN „Lekarze” (2014). Dziś zdecydowanie więcej czasu poświęca opiece nad wymarzonym domem i pracy w ogrodzie.
Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz: małżeństwo idealne. "W wieku 21 lat zdecydowaliśmy, że będziemy razem do końca życia"
Choć nie zależało jej na sławie, nie uniknęła popularności. Od lat prowadzi szczęśliwe życie u boku ukochanego annamariakorczcorkaelzbietystarosteckiej.pl woman męża Włodzimierza Korcza.
"Miałam jechać do syna na święta. Kupiłam już prezenty. Synowa sprowadziła mnie na ziemię. Potraktowali mnie, jak mebel"
Halina Kunicka i Lucjan Kydryński: czterdzieści lat miłości. "Nawet wtedy, kiedy nie miał już sił, miałam poczucie, że jestem dla niego najważniejsza"
Staliśmy w małym korytarzyku pod schodami i o czwartej rano dziwiliśmy się, że coś tak jasno na dworze. A przecież dotarliśmy do domu koło północy. I te rozmowy spowodowały, że wiedzieliśmy, że będziemy ze sobą do końca życia.
Elżbieta Starostecka zdobyła sławę dzięki roli Stefanii Rudeckiej w filmie „Trędowata” (1976) Jerzego Hoffmana. Korcz tworzy muzykę teatralną i filmową – to jemu zawdzięczamy ścieżkę dźwiękową w seriali „07 zgłoś się”. Kim są dzieci słynnej pary?
Aktorka, choć studia ukończyła z wyróżnieniem, nie znalazła pracy w Łodzi. Przeniosła się do Kalisza, gdzie zadebiutowała w sztuce „Henryk VI na łowach”. Następnie współpracowała z teatrem w Łodzi, a od 1972 roku z Teatrem Rozmaitości w Warszawie.
Anna Maria Korcz rozwija się w trudnych warunkach. Dąży do stworzenia własnej ścieżki w świecie sztuki.
Możemy nauczyć się z ich doświadczeń. Ważne jest stawianie granic i wypracowanie strategii ochrony prywatności. To pozwala im cieszyć się życiem rodzinnym, jednocześnie utrzymując równowagę między życiem publicznym a prywatnym.